Integratorzy

Jesteś integratorem?

Skup się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Jeśli jesteś integratorem, to profesjonalnie zajmujesz się implementacją systemów oferowanych przez wybranych dostawców oprogramowania (wybrany CRM – np. Dynamics lub ERP). Klienci, których pozyskujesz uzależniają współpracę z Twoją firmą od integracji z istniejącymi w ich infrastrukturze IT systemami. Nie raz są one bardzo złożone, żeby nie powiedzieć przestarzałe.
Zamiast skupić się na tym, na czym się dobrze znasz, musisz poznawać tajniki systemów klienta. A to może być długim i żmudnym procesem, na którym tylko stracisz czas, pieniądze i nerwy. Integracja jednak nie musi być trudna. Nie musisz wymyślać koła na nowo. BIZLYNQ pomoże Ci skupić się na Twoim biznesie i na rozwiązaniach które znasz i wdrażasz, zamiast tracić czas i zasoby na liczne systemy obecne u potencjalnych klientów.
Kwestie integracji rozwiążesz w dni lub minuty. BIZLYNQ pozwala sprawnie łączyć aplikacje Twoich klientów, dzięki elastycznej integracji z ponad 250 systemami. Możesz przeprowadzać wdrożenia z niebywałą szybkością. To wprost proporcjonalnie przekłada się na możliwości obsługi nowych klientów i zwiększa Twoje przychody.
Dodatkowo istnieje możliwość zarabiania na BIZLYNQ, zostając naszym resellerem. Z BIZLYNQ na zawsze zapomnisz o skomplikowanych integracjach.