Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

W BIZLYNQ wiemy, że prowadzenie takiego biznesu, jak sklep internetowy wymaga dużego poświęcenia na każdym, nawet najmniejszym etapie. Magazynowanie, logistyka, fakturowanie, obsługa i procesowanie zamówień, płatności, reklama, mailingi, wprowadzanie nowych ofert, programy afiliacyjne…
Jeśli do realizacji celów biznesowych używasz wielu systemów, czy aplikacji w chmurze, albo nawet programów ery post-PC, to doskonale zdajesz sobie sprawę z faktu, że nie współpracują one ze sobą. Na Twoją listę wchodzą więc kolejne monotonne obowiązki i zadania, które bardzo często się powtarzają.
Gdy w końcu postanowisz przesłać dane między systemami, nie masz pojęcia od czego zacząć. Szukasz więc podwykonawcy (programisty czy firmy deweloperskiej), która wycenia pracę, a Ty dochodzisz do wniosku, że w tym momencie nie możesz sobie pozwolić na takie działanie. Nawet zatrudnienie kosztownych deweloperów nie rozwiązuje problemu do końca (chyba że zostaną u Ciebie na etat). Zazwyczaj jednak po zakończeniu prac odchodzą, a Ty zostajesz sam z niezrozumiałym kodem, którego nikt nie potrafi uaktualnić.
Brzmi znajomo?
Skorzystaj z szerokiej oferty pluginów BIZLYNQ. Zapytaj naszych specjalistów o istniejące wtyczki lub poproś o dedykowaną integrację opartą o technologię integracyjną BIZLYNQ, spełniającą wszystkie Twoje potrzeby. W BIZLYNQ wszystko jest przejrzyste. Nie musisz zatrudniać dewelopera, by mieć pełne wsparcie techniczne i integracyjne.
Opłata za wtyczkę jest tak niska, że nawet najmniejsze sklepy mogą sobie na to pozwolić. Ceny zaczynają się już od 80 zł miesięcznie.
Odkryj proste rozwiązania dla Twojego biznesu, dzięki wykorzystaniu przełomowej technologii integracyjnej BIZLYNQ.