Możliwości

Poznaj zalety BIZLYNQ

Technologia jutra

Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie w projektach integracyjnych, w tym przy wykorzystaniu wiodących platform integracyjnych z listy Gartnera. Projektując własne rozwiązanie uwzględniliśmy największe problemy konkurencyjnych narzędzi integracyjnych. Poskutkowało to stworzeniem technologii o 20 lat wyprzedzających konkurencję pod względem stabilności, bezpieczeństwa i elastyczności.

Lekarstwo na ból integracyjny

Przeprowadzenie integracji to spore wyzwanie dla firmy, a cały proces jest czasochłonny i wymaga zaangażowania właściwych specjalistów. Mamy uniwersalne lekarstwo, dzięki któremu przestaniesz myśleć o integracji i skupisz się na prowadzeniu swojego biznesu. Dowolną integrację przeprowadzimy za Ciebie, lub możesz wykonać ją sam w platformie BIZLYNQ. Zajmie to zaledwie parę dni!

Najtańsza integracja

Znalezienie poddostawcy, połączenie oprogramowania, modyfikacja oraz synchronizacja danych – to kosztowny proces, a każda modyfikacja wykonanego przez wykonawcę projektu wiąże się ze dodatkową opłatą.
Nie przepłacaj! W BIZLYNQ dowolną integrację otrzymasz w najbardziej atrakcyjnym cenowo abonamencie na rynku, bez ukrytych kosztów dodatkowych!

Możliwości BIZLYNQ

Integracja aplikacji

W łatwy sposób połączysz ze sobą najważniejsze systemy działające w Twojej firmie i poprawisz efektywność wymiany danych pomiędzy nimi lub wręcz stworzysz taką możliwość od zera.

Ograniczenie kosztów

Unikając rutynowego powielania tych samych czynności, zwiększysz możliwość rozwoju Twojego biznesu. Zredukujesz ponadto wydatki związane z zatrudnieniem dodatkowych pracowników.

Automatyzacja

Spójność i aktualność danych jest kluczowa w prowadzeniu firmy. Dzięki BIZLYNQ synchronizacja danych pomiędzy bazami danych i aplikacjami (zarówno w obrębie firmy, jak i na zewnątrz) przebiega płynnie i bezproblemowo.

Aktualność integracji

Niezależnie od wersji oprogramowania, BIZLYNQ zapewnia aktualizację konektorów platformy do najnowszych wymagań API używanych przez Ciebie aplikacji. Zapomnij o kosztach aktualizacji!

Cloud/on-premises

Elastyczny model! Z BIZLYNQ możesz skorzystać zarówno w modelu PaaS (Platform-as-a-Service), jak i przez instalację we własnej infrastrukturze.

Bezpieczeństwo

Nie przechowujemy żadnych wrażliwych danych, a szyfrowane połączenie SSL 256-bit pomiędzy BIZLYNQ a Twoimi serwerami zapewni najwyższy standard bezpieczeństwa ich przepływu.

Pomoc ekspertów

Zapewniamy pełne wsparcie zarówno na poziomie analizy zaawansowanych wymagań, jak i na etapie dostosowania integracji. Zapytaj nas o dodatkowe wsparcie i porozmawiaj z ekspertami!

Dedykowane pluginy

Chcesz wykonać prostą integrację swojego oprogramowania z dowolnym innym, bez korzystania z całej platformy? Zamów u nas odpowiedni plugin w bardzo atrakcyjnej cenie!

Transformacja danych

BIZLYNQ w odróżnieniu od innych platform nie tylko łączy aplikacje i punkty danych, ale przede wszystkim transformuje różne formaty i protokoły danych na język uniwersalny, tak aby wszystkie aplikacje potrafiły ze sobą rozmawiać
Rozwiązania

Dzięki BIZLYNQ ograniczysz ryzyko powstawania błędów powodowanych ręcznym przetwarzaniem danych z wielu źródeł, które mogą prowadzić do obniżenia dochodów, a nawet osłabienia wizerunku firmy.

CHRISTIAN KUHR, GROWMATICA

Jeżeli chcesz wdrażać swoje procesy w chmurze i chcesz zapewnić maksymalne bezpieczeństwo przesyłanych do nas danych, BIZLYNQ udostępnia szyfrowane połączenia IPsec pomiędzy naszymi a Twoimi serwerami.

Platforma BIZLYNQ została stworzona z myślą o użytkowaniu w formie PaaS (Platform-as-a-Service, czyli w chmurze), jednak w pełni obsługuje instalację w infrastrukturze klienta. Procesy integracyjne tworzy się online, a następnie pobiera wraz z silnikiem integracyjnym BIZLYNQ.

Potrzebujesz większego wsparcia? Zbieramy i analizujemy Twoje wymagania biznesowe. Na ich podstawie dokonujemy implementacji, przeprowadzamy testy i wdrażamy integrację wybranych systemów i aplikacji.

Twórz i obserwuj efekty integracji w czasie rzeczywistym!

Proces integracyjny nie musi się wiązać z kilkumiesięczną analizą i długim tworzeniem integracji. W platformie BIZLYNQ zaawansowaną integrację oprogramowania przeprowadzisz w kilka godzin, przy minimalnym poziomie wiedzy programistycznej