Jesteśmy innowatorem w obszarze integracji

O nas

Idea powstania BIZLYNQ przyszła wraz z rozwojem technologicznym. Obecnie firmy wykorzystują wiele rodzajów oprogramowania biznesowego, aplikacji czy baz danych, a liczba nowo wprowadzanych ciągle rośnie. Niestety, aplikacje te nie zostały stworzone do współpracy ze sobą. Identyczne dane przechowywane są w wielu miejscach, a proste procesy nie mogą zostać zautomatyzowane, ponieważ mają różne mechanizmy komunikacji.
Postanowiliśmy zmienić oblicze integracji na zawsze, wprowadzając rewolucyjną platformę, która rozwiązuje 100% problemów integracyjnych w biznesie.

Nasz zespół

Sebastian Stolarczyk

CEO, Co-founder

Wie o integracji absolutnie wszystko. Wcześniej założył firmę tworzącą złożone rozwiązania IT dla sektora finansów i bankowości. Realizował duże projekty integracyjne w wiodących bankach.

Marcin Domański

CTO, Co-founder

Jest mózgiem technicznym platformy BIZLYNQ oraz powodem jej wysokiej skuteczności i skalowalności. Wcześniej główny architekt integracji w wielu komercyjnych projektach.

Juliusz Michajłow

CMO

Odpowiada za całokształt działań promocyjnych i komunikacyjnych w BIZLYNQ. W przeszłości realizował strategie marketingowe w firmach z obszaru eCommerce.

Kamil Ferens

New Business manager

Dobrze rozumie Twoje potrzeby integracyjne i zaproponuje najlepsze rozwiązanie. Wcześniej reprezentował liczne spółki technologiczne w kontaktach z CTO i CEO.

Nasza historia

START!2015

Po latach tworzenia produktu rozpoczęliśmy działalność operacyjną. Pozyskaliśmy pierwszych kluczowych partnerów strategicznych.

Zwycięzca Startup Contest2014

Wybrani przez 50 Cent’a w nagrodę otrzymaliśmy wyjazd do Doliny Krzemowej, gdzie mogliśmy pozytywnie zweryfikować założenia produktu z potencjalnymi klientami z USA.

Założenie firmy2013

Powstanie firmy i rozpoczęcie prac nad głównym produktem – najbardziej innowacyjną platformą do integracji BIZLYNQ.